Skoči na glavno vsebino
Mednarodni teniški turnir

Kristina Novak, dijakinja 1. Cš oddelka in članica Teniškega kluba Triglav Kranj, je prejšnji teden igrala na mednarodnem turnirju do 18 let v Mostarju in zmagala. Tako je s 15 leti osvojila svoj prvi turnir tega..
Vid Vrhovnik, 2.cŠ, med elito svetovnega pokala - Grand Prix v nordijski kombinaciji

Vid Vrhovnik, 2.cŠ, med elito svetovnega pokala - Grand..

Od petka, 27. 8., pa do nedelje, 30. 8. 2015, se bo v nemškem Oberwiesenthalu začela poletna sezona svetovnega pokala (GRAND PRIX) v nordijski kombinaciji. Iz članske A ekipe v NK bosta nastopila nekdanja dijaka naše šole Gašper Berlot in Marjan Jelenko ter 16 letni..
Hana Mraz, dijakinja športnega oddelka GFP, osvojila ITF turnir 2. ranga v Budaorsu

Hana Mraz, dijakinja športnega oddelka GFP, osvojila ITF..

Hana MRAZ se je uspešno vrnila na mladinske ITF turnirje. Ta teden je nastopila na turnirju 2. ranga v madžarskem Budaorsu, kjer se je zanesljivo zavihtela na zmagovalno stopničko in osvojila prvi ITF turnir 2. ranga v karieri.   Na poti do finala je Hana, ki je bila..
Lara Vovk

Lara Vovk

Letošnja uspešna maturantka Lara Vovk iz 4. a odhaja v Ameriko. Na njeni študijski in športni poti ji želimo veliko uspeha.
Nik Čemažar osvojil dvojček prvenstvenih zmag

V nedeljo, 28. 6., je bil v Mirni Peči pri Novem mestu kolesarski praznik, saj so gostili najboljše kolesarje na cestno državnem prvenstvu za kategorije mladincev ter članov.   Pri mlajših mladincih je naš dijak Nik Čemažar iz 1. Cš uspehom v letošnji..