Skoči na glavno vsebino
Bioinformatika

Naše dijakinje –   Maša Svoljšak (4. B), Lara Pintarič (4. Č) in Maja Udovič (4. D) –   so na 48. Srečanju mladih raziskovalcev Slovenije dosegle izjemen   uspeh. Osvojile so srebrno priznanje na področju..
Vesna Fabjan

Vesna Fabjan si je na olimpijskih igrah pritekla sanjsko bronasto medaljo.   www.siol.net/.../smucarski_teki_sprint_prosti_slog_zenske   Čestitamo!
Peter Prevc

Peter Prevc

Peter Prevc je v Saporu prevzel vodstvo v skupnem seštevku svetovnega pokala.   www.rtvslo.si/.../prevc-ze-po-prvi-tekmi-v-saporu-odet-v-rumeno   Peter, čestitamo!
Nogometašice GFP

Nogometašice GFP na področnem prvenstvu v Radovljici osvojile 1. mesto brez prejetega zadetka.
Odlične športne uvrstitve

Naši bivši dijaki športniki spet segajo po odličnih uvrstitvah. Vesna Fabjan, naša bivša dijakinja in slovenska smučarska tekačica, je na Poljskem zasedla tretje mesto v sprintu in tako ujela olimpijsko..