Skoči na glavno vsebino
Zmaga na tečaju promocijskega filma o učenju francoščine

Na natečaju za izdelavo promocijskega filma o učenju francoščine, ki je potekal v organizaciji Francoskega inštituta iz Ljubljane, ZRSŠ in Slovenskega društva učiteljev francoščine, je naš film zmagal v kategoriji srednjih šol.Pri filmu, ki so ga..
Bioinformatika

Naše dijakinje –   Maša Svoljšak (4. B), Lara Pintarič (4. Č) in Maja Udovič (4. D) –   so na 48. Srečanju mladih raziskovalcev Slovenije dosegle izjemen   uspeh. Osvojile so srebrno priznanje na področju..
Vesna Fabjan

Vesna Fabjan si je na olimpijskih igrah pritekla sanjsko bronasto medaljo.   www.siol.net/.../smucarski_teki_sprint_prosti_slog_zenske   Čestitamo!
Peter Prevc

Peter Prevc

Peter Prevc je v Saporu prevzel vodstvo v skupnem seštevku svetovnega pokala.   www.rtvslo.si/.../prevc-ze-po-prvi-tekmi-v-saporu-odet-v-rumeno   Peter, čestitamo!
Nogometašice GFP

Nogometašice GFP na področnem prvenstvu v Radovljici osvojile 1. mesto brez prejetega zadetka.