USPEHI NAŠIH BIATLONCEV IN BIATLONK

V soboto, 16. septembra, je Pokljuka gostila tekmovanje za državno prvenstvo v poletnem biatlonu. Pri skupinskem štartu je v kategoriji mladincev zmagal Alex Cisar, 3. je bil Jure Zidar, v kategoriji mladink je Tais Vozelj zasedla 3. mesto, med mlajšimi mladinkami pa Zala Jenko 2. Po zaključenem..
Primož Roglič do zgodovinske zmage

Naš nekdanji dijak je na kolesarski dirki po Franciji  zmagal v 17. etapi in tako 19. julija 2017 dosegel neverjeten uspeh, saj je osvojil prvo slovensko etapno zmago na prestižnem Tour de France, najtežji kolesarski dirki na svetu. Primožu, iskreno..
NAŠI DIJAKI – ŠAMPIONI 2017

Na tradicionalnem Večeru šampionov, ki ga organizira Smučarska zveza Slovenije in je potekal v četrtek, 18. maja, v Unionski dvorani, so naši sedanji in nekdanji dijaki znova blesteli. Prejeli so nagrade za dosežke v pretekli zimski sezoni, saj so uspešno zastopali barve naše države po..
EKSTREMNI PODVIG NEKDANJEGA DIJAKA MIHA PODGORNIKA

Naš nekdanji dijak Miha Podgornik, nekdanji biatlonec, sedaj pa biatlonski trener, se je s svojim hrvaškim prijateljem, smučarjem Ivico Kostelićem, znova odpravil na ekstremni podvig. Po lanskem prečkanju Islandije in že osvojenih nekaterih ultramaratonih sta odšla na 550 km dolgo pot preko..
V EKIPI SVETOVNIH PRVAKOV TRIJE DIJAKI GFP

Ponosni smo na naše dijake Petra Pavca (3. č), Nejca Stojana (2. cš) in Tineta Klofutarja (3. cš), ki so člani mlade reprezentance Slovenije do 18 let, ki je na Bledu osvojila zlato medaljo v Diviziji 1 B in se s tem uvrstila v Divizijo 1 A, v kateri bodo njihovi nasprotniki prihodnje leto..