Skoči na glavno vsebino

Državno prvenstvo v pomnjenju MEMORIADA

Nejc Hribar, dijak 1. b razreda, je na odprtem državnem prvenstvu v pomnjenju MEMORIADA osvojil srebrno priznanje. V disciplini Datumi zgodovine je osvojil odlično 2. mesto. Nejcu za izjemen uspeh iskreno čestitamo.

V soboto, 19. marca, je potekalo v Murski Soboti 8. državno prvenstvo v pomnjenju MEMORIADA, ki se ga je udeležilo skoraj 100 tekmovalcev iz vse Slovenije. Celodnevno tekmovanje je bilo sestavljeno iz sedmih disciplin, ki so v seštevku odločale o končnem zmagovalcu. Z medaljami so bile nagrajeni tudi najboljši udeleženci posameznih disciplin. Uradnemu delu tekmovanja je sledil družabni program in podelitev nagrad ter priznanj. Nejc Hribar, dijak 1. b razreda, je v skupnem seštevku osvojil srebrno priznanje, v disciplini Datumi zgodovine pa dosegel odlično 2. mesto.