Skoči na glavno vsebino
TENIS – državno prvenstvo za fante in dekleta do 16 let

Na Otočcu se je končalo državno prvenstvo v tenisu za fante in dekleta do 16 let. Naslov državnih prvakov je med fanti osvojil dijak naše šole Anže ARH iz 1. Cš razreda. Prav tako je dobro nastopil tudi Matic Zaplotnik iz 1. Cš, saj je v parih zasedel..
Absolutno državno prvenstvo v smučarskem teku in biatlonu na Pokljuki – 27. in 28. 12. 2014

Absolutno državno prvenstvo v smučarskem teku in biatlonu..

Pri članicah je zmagala dijakinja naše gimnazije mladinka Anamarija Lampič(TSK Triglav Kranj). Lampičeva je bila najhitrejša tako na klasični tekmi kot tudi v zasledovanju.   Na državnem biatlonskem prvenstvu za članice so nastopile: ZADRAVEC, Nina 2...
Rokometno državno prvenstvo za srednje šole

V četrtek, 18. 12. 2014, je v Ajdovščini potekalo četrtfinale državnega prvenstva za srednje šole v rokometu. Tekmovanja so se udeležile naslednje dijakinje naše šole:   Eva Kovač, 2. Č Evelina Kos, 4. A Ahmedina Muljković, 4. A Kaja Ahčin, 2. B Dora..
Uvrstitve na šolskem selektivnem tekmovanju v znanju nemščine 2014/2015

Uvrstitve na šolskem selektivnem tekmovanju v znanju..

V četrtek, 27. 11. 2014, je osmo šolsko uro v predavalnici Gimnazije Franceta Prešerna potekalo šolsko selektivno tekmovanje iz nemščine. Tekmovanja se je udeležilo 94 dijakov.   Prvi trije uvrščeni dijaki iz 2. in 3. letnika se bodo pomerili še..
Pa smo znova začeli sezono uspehov

Dijak 4.cš, Anže Lanišek, je z 21. mestom osvojil svoje prve točke za svetovni pokal. Poleg njega pa sta nas znova razveselila odlični Peter Prevc s 5. mestom in Matjaž Pungertar s 26. mestom. Našim sedanjim in bivšim dijakom iskreno..