Skoči na glavno vsebino
Uspehi naših dijakov

25. 1.2015 – Hana Mraz, zmagovalka ITF turnirja 4. ranga na Otočcu Hana Mraz je osvojila mladinski ITF turnir 4. ranga na Otočcu. V finalu je s 6–2 in 6–0 premagala leto dni mlajšo Veroniko Erjavec.     Planica, 24. 1. 2015 Tekmo celinskega..
Anamarija Lampič

Otepaaj, Estonija – 1,2 km sprint, 11. mesto   Čestitamo Anamariji za izjemno tekaško predstavo v svojem drugem nastopu med najboljšimi tekačicami sveta in prve točke za svetovni pokal. Nestrpno pričakujemo njen nastop na mladinskem svetovnem prvenstvu, ki bo potekalo..
Državni prvak v plavanju

Jan Toman iz 1. Cš razreda je prejšnji konec tedna postal državni prvak v plavanju pri fantih do 16 let na 5000 m. Hkrati je dosegel tudi normo za nastop na mladinskem evropskem prvenstvu, ki bo v Švici.   Čestitamo!
TENIS – državno prvenstvo za fante in dekleta do 16 let

Na Otočcu se je končalo državno prvenstvo v tenisu za fante in dekleta do 16 let. Naslov državnih prvakov je med fanti osvojil dijak naše šole Anže ARH iz 1. Cš razreda. Prav tako je dobro nastopil tudi Matic Zaplotnik iz 1. Cš, saj je v parih zasedel..
Absolutno državno prvenstvo v smučarskem teku in biatlonu na Pokljuki – 27. in 28. 12. 2014

Absolutno državno prvenstvo v smučarskem teku in biatlonu..

Pri članicah je zmagala dijakinja naše gimnazije mladinka Anamarija Lampič(TSK Triglav Kranj). Lampičeva je bila najhitrejša tako na klasični tekmi kot tudi v zasledovanju.   Na državnem biatlonskem prvenstvu za članice so nastopile: ZADRAVEC, Nina 2...